پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ | Thursday 24 January 2019
بروز رسانی شده: چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
کد خبر: 58330
تعداد نظرات: ۰

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: قاچاقچیان ۷۰ دستگاه خودروی توسان و ۵ دستگاه خودرو لوکس خارجی در بوشهر و دیر ۱۵۶ میلیارد ریال جریمه نقدی شدند.

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴

قاچاقچیان خودرو در بوشهر و دیر ۱۵۶ میلیارد ریال جریمه شدند

زهرا افضلی‌نیا با تاکید بر مقابله با قاچاق کالا اظهار داشت:در این راستا شعبه‌های مختلف تعزیرات حکومتی در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر رسیدگی به پرونده‌های قاچاق را در اولویت قرار داده‌اند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از محکومیت پرونده‌های قاچاق خودرو در تعزیرات حکومتی بوشهر و دیر خبر داد و بیان کرد: در پی کشف ۷۰ دستگاه خودروی توسان توسط ماموران مبارزه با قاچاق کالای نیروی انتظامی استان بوشهر این پرونده در شعبه چهارم بدوی تعزیرات حکومتی بوشهر مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در این پرونده ۹ قاچاقچی دستگیر شدند افزود: پس از احراز تخلف قاچاق، متهمان به ضبط محموله و پرداخت ۱۱۳ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

افضلی‌نیا از جریمه نقدی برای قاچاقچی خودرو در دیر خبرداد و افزود: با تشکیل پرونده قاچاق ۵ خودرولوکس خارجی در شعبه اول تعزیرات حکومتی دیر قاچاقچیان ۴۳ میلیارد و ۲۵۲ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم و خودروهای قاچاق ضبط شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به اینکه ۱۵۶ میلیارد ریال قاچاقچیان خودرو در استان بوشهر جریمه شدند گفت:قاچاقچیان خودرو در چند روز گذشته در بوشهر و دیر جمعأ ۱۵۶ میلیارد ریال در حق صندوق دولت محکوم شدند.

وی از فعال بودن شعبه‌های تعزیرات حکومتی در تمامی شهرستان‌های استان خاطر نشان کرد: اکنون اداره کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر علاوه بر سه شعبه در مرکز استان در سایر شهرستان‌های استان دارای شعبه ویژه رسیدگی به کالای قاچاق است.

افضلی‌نیا با تاکید بر مقابله با گرانفروشی افزود: برخورد قاطع با متخلفان اقتصادی و گرانفروشان در راستای دفاع از حقوق شهروندان از اولویت‌های تعزیرات حکومتی استان بوشهر است./تسنیم


جدیدترین خبرها
بالا