پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ | Thursday 24 January 2019
بروز رسانی شده: چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
کد خبر: 58367
تعداد نظرات: ۰

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده تاکنون ۱۲۴ پروژه با اعتبار ۴۱۰ میلیارد تومان در استان برای افتتاح در هفته دولت آماده شده است.

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵

۱۲۴ پروژه عمرانی استان در هفته دولت افتتاح می‌شود

مهرداد ستوده ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر در شهرستان دیر با بیان اینکه امسال نگاه ویژه‌ای برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شده است اظهار داشت: همکاری و مشارکت مدیران دستگاه‌های اجرایی و معاونان عمرانی فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام مورد تاکید و توجه است.

وی با بیان اینکه با مدیریت صحیح می‌توان پروژه‌های در دست اجراء بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل کرد افزود: شرکت آبفای استان بوشهر مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی آب شهرستان دیر تا هفته دولت تکمیل می‌کند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از تکمیل پروژه پروژه راهسازی خروجی میانی شهرستان دیر خبر داد و بیان کرد: با تکمیل و افتتاح این پروژه ضمن تحقق مطالبات مردم، از لحاظ پدافندی، ترافیکی و کوتاه شدن مسیر نقش مهمی دارد که این پروژه تا هفته دولت افتتاح می‌شود.

ستوده با بیان اینکه پایش و نظارت بر پروژه‌ها یکی از سیاست‌ها در حوزه عمرانی برای تخصیص اعتبارات است تاکید کرد: برای تقویت اعتبارات شهرداری‌ها امسال اعتبارات عوارض آلایندگی و ارزش افزوده برای تکمیل پروژه‌های شهری در اختیار شهرداری‌های استان قرار می‌گیرد که این مهم سبب افزایش نشاط و شادابی در توسعه پروژه‌های عمرانی است.

وی با تاکید بر تسریع اجرای اسکله خورخان بردخون دیر گفت: تاکنون برای اجرای این پروژه ۷ میلیارد تومان پرداخت شده که با توجه به تصویب ۱۵ میلیارد تومان این پروژه، لازم است پیمانکار آن در تکمیل این پروژه که یکی از خواسته‌های مهم مردم است تسریع کند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر توسعه زیرساخت‌های گردشگری را یکی از اولویت‌های استان دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های گردشگری در استان بوشهر که نقش مهمی در درآمدزایی، معیشت مردم و اشتغال جوانان دارد توسعه زیرساخت‌های گردشگری یکی از اولویت‌های استان است.

ستوده طول ساحل شهرستان دیر را ۹۵ کیلومتر دانست و گفت: ساحل این شهرستان ظرفیت مهمی برای اجرای طرح‌های گردشگری فراهم کرده است.

وی با تاکید بر توجه به تسریع جاده وفاق افزود: برای تکمیل این جاده ساحلی و گردشگری به اعتباری بیش از ۷۰ میلیارد تومان نیاز است که امید می‌رود امسال این پروژه تسریع یابد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر جذب اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه‌های را از شاخص‌های ارزبابی عملکرد مدیران دانست و گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده تاکنون ۱۲۴ پروژه با اعتبار ۴۱۰ میلیارد تومان در استان برای افتتاح در هفته دولت آماده شده است./تسنیم


جدیدترین خبرها
بالا