سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ | Tuesday 25 June 2019
بروز رسانی شده: یکشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰
کد خبر: 86921
تعداد نظرات: ۰
محدودیت های اجتماعی

برای برقرار کردن محدودیت های اجتماعی می بایست در مرحله اول به کمک رسانه ها و فضای سایبر، اکثریت افکار عمومی جامعه آن محدودیت ها را پذیرفته و به صلاح خود و کشور بدانند. و در مرحله دوم به کمک خود مردم به اجرا کردن آن محدودیت ها و مراقبت لازم از آن ها پرداخته شود.

تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰

سید هادی حسینی؛ زمینه سازی و آمادگی افکار عمومی جامعه از طریق رسانه ها و فضای سایبر، از ملزومات پذیرش محدودیت های اجتماعی صحیح و علمی از طرف مردم می باشد

زمینه سازی و آمادگی افکار عمومی جامعه از طریق رسانه ها و فضای سایبر، از ملزومات پذیرش محدودیت های اجتماعی صحیح و علمی از طرف مردم می باشد.
در هیچ جای دنیا آزادی بی قید و شرط و مطلق وجود ندارد، ولی محدودیت های اجتماعی صحیح از طریق آگاهی و زمینه سازی علمی مورد پذیرش افکار عمومی جامعه قرار می گیرد.
در اینجا نقش مهم فضای مجازی، رسانه ها و شبکه های اجتماعی در جهت دهی افکار عمومی به روشنی مشخص می باشد، از اینرو مسئولین و دست اندرکاران کشور می بایست با یک برنامه ریزی دقیق و اجرایی به مدیریت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بپردازند و در موقع لزوم از آن استفاده صحیح و بهره برداری لازم را ببرند.
لذا برای برقرار کردن محدودیت های اجتماعی می بایست در مرحله اول به کمک رسانه ها و فضای سایبر، اکثریت افکار عمومی جامعه آن محدودیت ها را پذیرفته و به صلاح خود و کشور بدانند. و در مرحله دوم به کمک خود مردم به اجرا کردن آن محدودیت ها و مراقبت لازم از آن ها پرداخته شود.
اگر بتوانیم به صورت صحیح این کارها را انجام بدهیم، خود مردم به طور سیستماتیک به اجرای آن ها می پردازند و کم کم به فرهنگ جامعه تبدیل می شود.
از آن موقع به بعد افراط خاطی به وسیله خود مردم نکوهش شده و طرد می شوند.
تجربه جامعه جهانی ثابت کرده است که در تمام جوامع بین الملل، برقراری محدودیت اجتماعی صحیح بدون فرهنگ سازی و پذیرش افکار عمومی جامعه، محکوم به شکست می باشد، و جبهه گیری مردم را بدنبال دارد.
سید هادی حسینی بنیانگذار ایدئولوژی تعادل


جدیدترین خبرها
بالا