سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ | Tuesday 25 June 2019
بروز رسانی شده: پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱
کد خبر: 88720
تعداد نظرات: ۰

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای طرح بزرگراهی کریدور خلیج فارس به طول یک‌هزار ۷۰۰ کیلومتر گفت: تاکنون ۶۵ درصد این طرح تکمیل شده است.

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱

درصد طرح بزرگراهی کریدور خلیج فارس تکمیل شد

خیرالله خادمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خورموج محور یکی از محورهای اساسی در بخش توسعه سواحل جنوب را طرح بزرگراهی کریدور خلیج فارس دانست و اظهار داشت:طول این کریدور که ۴ استان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خوزستان را در بر می‌گیرد یک‌هزار و ۷۰۰ کیلومتر است.

وی از تکمیل ۶۵ درصدی محور کریدوری خلیج فارس خبر داد افزود: این طرح همه نوار ساحلی جنوب کشور را در بر می‌گیرد که ۴۰۰ کیلومتر آن در استان بوشهر است.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با بیان اینکه تاکنون ۶۵ درصد طرح بزرگراهی کریدور خلیج فارس تکمیل شده است گفت: از ۴۰۰ کیلومتر این محور در استان بوشهر ۴۵ کیلومتر آن باقی مانده است.

خادمی با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌‌ها بیان کرد: محورهای در دست در دشتی امسال تسریع می‌یابد که تلاش می‌شود بخش اعظمی از آن تکمیل و زیر بار ترافیک قرار بگیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از محورهای در دست ساخت دولت آباد- زیارت، شنبه- ناصری، خورموج- لاور شرقی- دشت پلنگ، اهرم- برازجان و برازجان-گناوه و دیلم بازدید کرد.تسنیم


جدیدترین خبرها
بالا