سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ | Tuesday 25 June 2019
بروز رسانی شده: پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
کد خبر: 88733
تعداد نظرات: ۰

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از محل اجرای خط راه‌آهن بوشهر گفت عملیات اجرایی خط ریلی شیراز به بوشهر به‌زودی به صورت رسمی آغاز می‌شود.

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵

عملیات اجرایی خط ریلی شیراز ـ بوشهر به‌زودی آغاز می‌شود

خیرالله خادمی صبح امروز در بازدید از پروژه‌های راهسازی در شهرستان دشتی با بیان اینکه تکمیل پروژه‌‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی است اظهار داشت: بر این اساس پروژه‌های مختلفی که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار باشند برای بهره‌برداری تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشورکه از سه پروژه راهسازی در دشتی دیدن می‌کرد افزود: عملیات بهسازی قطعه نخست محور خورموج – لاور شرقی و دشت پلنگ روند اجرایی آن تسریع می‌یابد.

خادمی با اشاره به اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریالی برای اجرای پروژه یاد شده خاطر نشان کرد: عملیات بهسازی قطعه نخست پروژه راهسازی خورموج – لاور شرقی و دشت پلنگ در دو عنوان پروژه اجرایی شده که بخش نخست آن ۲۰ درصد پیشرفت اعتباری و ۲۴ درصد پیشرفت سازه‌ای دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی به قطعه دیگر بهسازی محور خورموج – لاور شرقی و دشت پلنگ پرداخت و گفت: این قطعه هم دارای ۵۹ درصد پیشرفت است که از ۵۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب ۶۰ آن درصد پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور که از محور شنبه به ناصری در شهرستان دشتی بازدید می‌کرد افزود: این محور با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال اجرایی شده که ۱۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

خادمی با تاکید بر تسریع اجرای خط ریلی بوشهر تصریح کرد: اجرای خط ریلی در استان بوشهر امری مهم و ضروری است چراکه با اتصال راه آهن به بنادر استان تحول مهم اقتصادی و معیشتی ایجاد می‌شود.

وی با تاکید بر تسریع اجرای این پروژه گفت: عملیات اجرایی خط ریلی شیراز به بوشهر به‌زودی به صورت رسمی آغاز می‌شود.تسنیم


جدیدترین خبرها
بالا