یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | Sunday 21 April 2019
بروز رسانی شده: چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
کد خبر: 93249
تعداد نظرات: ۰

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: میزان بارش باران در ۲۴ ساعت گذشته در شهر بوشهر به ۸۶ میلیمتر رسید‌که بالاتر از میانگین سالانه است.

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸

میزان بارش باران در بوشهر به ۸۶ میلیمتر رسید‌

قاسم قائدی با اشاره به تداوم بارش باران در استان بوشهر اظهار داشت: با استقرار سامانه بارش‌زا در استان بوشهر از روز گذشته باران در استان شدت گرفت که سبب خوشحالی مردم به ویژه کشاورزان شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون گزارشی از خسارات مالی و تلفات جانی به سبب بارش باران ارائه نشده خاطر نشان کرد: بارش باران بر اساس نقشه‌های هواشناسی در شهرهای مختلف استان بوشهر ادامه دارد و فردا و پس فردا بارش باران به صورت پراکنده در شهرهای ساحلی و جنوبی استان ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر با بیان اینکه بیشترین بارش باران در شهر بوشهر و دیلم ثبت شده است تصریح کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده در ۲۴ ساعت گذشته ۸۶٫۳ میلیمتر باران در شهر بوشهر و ۸۰٫۷ میلیمتر در بندر دیلم ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش قابل توجهی برخوردار است.

قائدی، از ثبت ۷۲٫۳ میلیمتر بارش باران در خارگ خبرداد و بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۲٫۳ میلیمتر در خارگ، ۵۰٫۶ میلیمتر در گناوه و ۳۴ میلیمتردر برازجان بارش باران ثبت شده است.

وی، با بیان اینکه بارش باران از روز شنبه هفته آینده ادامه دارد تصریح کرد: بر اساس نقشه‌های هواشناسی با ورود موج دوم سامانه بارشی در استان بوشهر بارش باران روزهای شنبه و یکشنبه در استان شدت بیشتری دارد و این در حالی است روز سه‌شنبه هفته آینده بارش باران در استان پیش بینی شده است.تسنیم


جدیدترین خبرها
بالا