یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | Sunday 21 April 2019
بروز رسانی شده: پنج شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
کد خبر: 93344
تعداد نظرات: ۰

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: به سبب وزش باد و تندبادهای لحظه ای در قسمت های شمالی، خلیج فارس تا یکشنبه هفته آینده مواج و متلاطم است.

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵

خلیج فارس تا روز یکشنبه مواج است

یام مساعدی روز پنجشنبه افزود: با توجه به این شرایط دریانوردان باید از تردد غیرضروری در دریا پرهیز کنند.
وی بیان کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده تداوم وقوع ناپایداری جو در ساعاتی از وقت امروز و روزهای آینده در سطح استان و همچنین بر روی دریاست.
مساعدی گفت: پیش بینی می شود افزایش پوشش ابر، بارش باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد لحظه ای پدیده غالب در سطح استان باشد.
وی افزود: علاوه بر باران در مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ دور از انتظار نیست و از فردا جمعه تا یکشنبه هفته آینده رگبار باران از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر نیمه ابری تا ابری و طی ساعاتی همراه با وزش باد، بارش باران، رعد و برق و وزش تندباد لحظه ای پیش بینی شده است.
مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد بطور غالب جنوب شرقی تا شمال شرقی و گاهی شمال غربی با سرعت ۱۴ تا ۴۲ و در هنگام وقوع تندباد بیش از ۶۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
وی افزود: برای ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۶۰ تا ۱۲۰ گاهی تا ۱۵۰ سانتیمتر و در هنگام وقوع تندباد ۹۰ تا ۱۸۰ و گاهی بیش از ۲۱۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.
مساعدی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۳:۳۶، مد اول دریا ساعت ۰۹:۳۳ ، جزر دوم ساعت ۱۴:۳۸ و مد دوم در ساعت ۲۱:۰۹ خواهد بود.ایرنا


جدیدترین خبرها
بالا